Türkiye'nin en büyük Nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Normalleşen illerimizde 6 7 Şubat 2021 Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu

Nöbetçi notelik uygulamaları  Korona virüsü kapsamında ve sokağa çıkma yasakları nedeni ile durdurulmuştu. Normalleşmeye başlayan illerimizde  bu hafta sonu noterler açık mı, çalışıyor mu?

 

 

 

Adalet Bakanlığı ve TNB ile yapılan  anlaşma kapsamında noterlerin Cumartesi ve Pazar günleri de çalışmalarını sağlamak için  nöbetçi noter uygulamasına başlamıştı. Dünya genelinde yaşanılan korona virüs nedeni ile bi süredir hizmet veremeyen Nöbetçi Noterlikte son gelişmeler nelerdir. 

 

 

NÖBETÇİ NOTERLER NORMALLEŞME İLE YENİDEN AÇILDIMI? NÖBETÇİ NOTERLER NEDEN KAPALI? BU HAFTA SONU CUMARTESİ, PAZAR GÜNÜ NÖBETÇİ NOTER AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

 

 

1 Haziran 2020 tarihinde Türkiye’de yeni bir  normalleşmeye geçiş sürecine başlanmış ve hafta içi noterlerin mesai saatleri yine eski düzene döndürülmüştür. 

Peki 1 MART 2021 Tarihinde yeni normalleşme ile Nöbetçi Noterlik uygulaması başlıcakmı sorusunun cevabı ise o yönde halen beklenilen bir açıklama gelmemiştir. 

 

Tüm Türkiye,de Nöbetçi Noter uygulaması halen balamamıştır. İşlemlerinizi 8 Mart 2021 pazartesi günü mesai saatleri içinde hallebilirsiniz.

 

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır