Türkiye'nin en büyük Nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

5 6 Eylül Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu?

 

 

Türkiye Noterler Birliği (TNB) ile Adelet bakanlığı ortak imzalanan protokol ile Cumartesi Pazar günleri Aktif hale getirilen Noterlerin çalışma saatleri Covid-19 Salgını nedeni ile yeniden düzenlenmişti. 5 Eylül Cumartesi ve 6 Eylül Pazar günü bugün nöbetçi noter var mı, hafta sonu nöbetçi noterler açık mı, çalışıyor mu, nöbetçi noter ne zaman açılacak, nöbetçi noterler başladı mı, nöbetçi noter uygulaması bitti mi, ne zaman başlayacak?

 

Hafta sonları resmi işlemlerini halletmek isteyen vatandaşlar için getirilen uygulamada Türkiye noterler birliğinin başlatmış olduğu Nöbetçi Noterlik uygulamasında herkesin beklediği cevap noterler bu hafta sonundada kapalımı?

 

 

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASI PANDEMİ NEDENİ İLE BİTTİ Mİ, NE ZAMAN AÇILACAK?

 

Nöbetçi Noterlik uygulaması alınan bilgilere göre kapatıldığı konusunda herhangi bir bilgi yok peki Ne zaman başlıcak? Diye sorarsınız o konudada kesin olarak bir cevap alınamamaktadır. 

 

 

HAFTA SONU AÇIK NÖBETÇİ NOTER VAR MI, CUMARTESİ / PAZAR GÜNÜ AÇIK OLAN NÖBETÇİ NOTERLER LİSTESİ EYLÜL 2020

 

Ne yazık ki Covid-19 virüsünün riskinin  devamı ve artması nedeni  ile nöbetçi noter uygulaması askıya alınmış olup, bu nedenle hafta sonu noterler hizmet verilmemektedir. 

5 Eylül Cumartesi ve 6 Eylül Pazar günü nöbetçi noterler kapalı olup, noterlik işlemleri olan vatandaşların 7 Eylül Pazartesi gününü beklemeleri gerekmedir. 

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır