Türkiye'nin en büyük Nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

3 4 ekim Cumartesi Pazar Günü Açık Olan Nöbetçi Noter Listesi varmı?

Nöbetçi noterler varmı? Nöbetçi Noter Cumartesi Pazar günü açıldımı? Ankarada Nöbetçi Noter varmı? İstanbulda Nöbetçi Noter varmı? Noter Hangi Günler Açık? İzmirde Nöbetçi Noter varmı?

 

 Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüs nedeni ile geçtiğimiz zamanlarda faliyete alınan ve birçok vatandaşın ilgisini toplayan Nöbetçi Noter Son durum ne?

 

Bu hafta sonu noterler açık olacakmı, nöbetçi noter var mı? nöbetçi noterler açıldı mı, ne zaman başlayacak, Detayları sizler için aşağıda paylaştık.

 

3 4 Ekim 2020 CUMARTESİ PAZAR GÜNÜ NÖBETÇİ NOTER İSTANBUL , ANKARA , İZMİR VAR MI, NÖBETÇİ NOTERLER AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

 

Maalesef ne yazıkki Nöbetçi Noter Uygulaması kapalı kalmaya 2. Bir karara kadar devam edecek.

 

İnsanların nöbetçi noterlerliklere olan aşırı ilgisi ve nöbetçi noterlerlerin çok kalabalık olması nedeni ile Türkiye Noterler Birliği tarafından çalışanlarını personellerin sağlıklarını düşündüğü için bu kararı alındığı savunuluyor. 

 

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASINA SON AÇIKLAMA NEDİR

 

Korona salgını nedeni ile  Adalet Bakanlığı ile TNB arasında yapılan görüşmeler kapsamında salgının noter personellerin ve vatandaşların sağlıklarını tehlikeye sokması nedeni ile hafta sonu açık olan noterler kapatılmıştı. Maalesef ki henüz daha hiç bir açıklamada bulunulmadı.

 

Noter İşlemleri ilk mesai zamanı olan 5 Ekim Pazartesi gününü beklemeniz gerekecek. 

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır