Türkiye'nin en büyük Nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

19 20 Eylül Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Nöbetçi noter varmı? Nöbetçi Noter Cumartesi Pazar günü Açıkmı? Ankarada Nöbetçi Noter varmı? İstanbulda Nöbetçi Noter varmı? Noter Hangi Günler Açık? İzmirde Nöbetçi Noter varmı?

 

 Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeni ile geçtiğimiz günlerde faliyete alan ve birçok vatandaşın beğenisini toplayan Nöbetçi Noter hizmeti ne durumda?

 

Bu hafta sonu noterler açık olacakmı, nöbetçi noter var mı? nöbetçi noterler açıldı mı, ne zaman başlayacak, Detayları sizler için aşağıda topladık.

 

19 20 Eylül 2020 CUMARTESİ PAZAR GÜNÜ NÖBETÇİ NOTER İSTANBUL , ANKARA , İZMİR VAR MI, NÖBETÇİ NOTERLER AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU?

 

Maalesef ne yazıkki Nöbetçi Noter Uygulaması kapalı kalmaya 2. Bir karara kadar devam edecek.

 

İnsanların nöbetçi noterlerliklere olan aşırı ilgisi ve nöbetçi noterlerliklerin çok kalabalık olması nedeni ile Türkiye Noterler Birliği tarafından çalışanlarını personellerin sağlıklarını düşündüğü için bu kararı alındığı savunuluyor. 

 

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASINA SON AÇIKLAMA NEDİR

 

Covid-19 salgını nedeni ile  Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği arasında yapılan görüşmeler kapsamı ile  salgının noter personellerin ve vatandaşların sağlıklarını tehlikeye sokması nedeni ile hafta sonu açık olan noterler kapatılmıştı. Maalesef ki henüz daha hiç bir açıklamada bulunulmadı.

 

Noter İşlemleri ilk mesai zamanı olan 21 Eylül Pazartesi gününü beklemeniz gerekecek

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır