Türkiye'nin en büyük Nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

12 - 13 Eylül 2020 Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı? Çalışıyor Mu? Noterler açıldımı?

Türkiye Noterler Birliği ile Adelet bakanlığı ortak imzalanan anlaşma  ile Cumartesi ve Pazar günleri Aktif hale getirilen Noterlerin çalışma saatleri Korona virüs Salgını nedeni ile yeniden yapılandırılmıştı. 12 Eylül Cumartesi ve 13 Eylül Pazar günü bugün nöbetçi noter var mı, hafta sonu nöbetçi noterler açık mı, çalışıyor mu, nöbetçi noter ne zaman açılacak, nöbetçi noterler başladı mı, nöbetçi noter uygulaması bitti mi, ne zaman başlayacak?

 

Hafta sonları noter işlemlerini yapmak isteyen vatandaş için uygulamaya konan Türkiye noterler birliğinin başlatmış olduğu Nöbetçi Noterlik uygulaması herkes tarafından beklenen cevap noterler bu hafta sonu açılacakmı?

 

 

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASI PANDEMİ NEDENİ İLE SONAMI ERDİ, NE ZAMAN AÇILACAK?

 

Nöbetçi Noterlik uygulaması alınan bilgilere göre kapatıldığı konusunda herhangi bir bilgi yok peki Ne zaman başlıcak? Diye sorarsınız o konudada kesin olarak bir cevap alınamamaktadır. 

 

 

HAFTA SONU AÇIK NÖBETÇİ NOTER VAR MI, CUMARTESİ / PAZAR GÜNÜ AÇIK OLAN NÖBETÇİ NOTERLER LİSTESİ EYLÜL 2020

 

Ne yazık ki Korona virüsünün riskinin  devamı ve artması nedeni  ile nöbetçi noterlik uygulaması askıya alınmış olup, bu nedenle hafta sonu noterler hizmet verilmemektedir. 

12 Eylül Cumartesi ve 13 Eylül Pazar günü nöbetçi noterler kapalı olup, noterlik işlemleri olan vatandaşların 14 Eylül Pazartesi günü mesai saatini beklemeleri gerekmedir. 

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır